muc
08 بهمن 1401 - 11:43

آرتتا: می‌توانستیم مقابل منچسترسیتی به نتیجه بهتری برسیم/ چیزی کم داشتیم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال معتقد است که شاگردانش می‌توانستند در بازی شب گذشته مقابل منچسترسیتی در جام حذفی انگلیس به نتیجه بهتری برسند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ میکل آرتتا که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (جمعه) در دور چهارم رقابت‌های جام حذفی انگلیس با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبانش منچسترسیتی شد و بعد از جام اتحادیه انگلیس، شانس کسب جام در این رقابت‌ها را هم از دست داد، پس از این دیدار گفت: بابت شکست در این دیدار ناراحتیم چون از دور رقابت‌ها کنار رفتیم. ما می‌توانستیم در این دیدار به نتیجه بهتری برسیم، اما نتوانستیم این کار را بکنیم. احتمالاً اگر فردا بخواهم این بازی را بازبینی کنم، این حس را خواهم داشت که ما مقابل منچسترسیتی واقعاً رقابتی بودیم و کار را برای آنها واقعاً سخت کردیم اما مقابل چنین تیمی چیزی کم داشتیم.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا نگران نیستید که تیم‌تان در بازی‌های بزرگ از موقعیت‌های خود استفاده نمی‌کند؟»، اظهار داشت: ما از موقعیت‌های خود در بازی‌های بزرگ استفاده کرده‌ایم و به همین خاطر است که این فصل تیم‌های بزرگ زیادی را توانسته‌ایم شکست دهیم. متأسفانه در این دیدار نتوانستیم از موقعیت‌های خود به نحو احسن استفاده کنیم و در صحنه گل ناتان آکه هم نتوانستیم به خوبی دفاع کنیم. در نیمه دوم ما سه یا چهار موقعیت خیلی خوب خلق کردیم و باید در چنین صحنه‌هایی بی‌رحم‌تر باشیم.

سرمربی آرسنال درباره تعویض هافبک غنایی‌اش با شروع نیمه دوم و فرستادن آلبرت سامبی لوکونگا به جای او به زمین گفت: توماس پارتی احساس درد داشت؛ برای همین ترجیح دادیم در مورد استفاده از او ریسک نکنیم.

توپچی‌های لندن که در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر انگلیس هستند، حالا باید خود را آماده بازی روز شنبه هفته آینده با اورتون در همین رقابت‌ها کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1002150